Szklana Huta 2015. W tym roku mamy 20-lecie !

Miejsce: Baza harcerska Hufca Lębork „Róża Wiatrów” w Szklanej Hucie nad morzem  –  tylko 50 miejsc
Termin: 30.06 – 18.07.2015
Koszt: – 1250zł

Zasady zgłoszenia  :
W pierwszej kolejności na obóz przyjmowani są harcerze , niezrzeszeni w ZHP będą przyjmowani  na listę rezerwową i ewentualny ich udział wg kolejności zgłoszeń .
Zgłoszenia przyjmujemy do 20.05.2015 po tym terminie zostanie podana informacja o ilości miejsc.

1. Wypełnić  formularz  zgłoszeniowy  i  równocześnie   wpłacić   na konto pierwszą ratę  rezerwującą  miejsce   –  250 zł /dwieście pięćdziesiąt zł/
    Ze względu  na ponoszone koszty min: rezerwacja pociągu, ubezpieczenie, rezerwacja miejsc w bazie harcerskiej kwota ta w razie  rezygnacji nie będzie zwracana. Po zgłoszeniu się należy dokonać wpłaty  wciągu 3 dni. Przy  wypełnieniu rodzic podaje swojego maila i telefon.
  2. Pobranie  karty kwalifikacyjnej  obozu w budynku Komendy Hufca ZHP Tarnów w czwartki między godziną 16.30 – 17.30. W Szkole Podstawowej nr9 w Tarnowie wtorek i środa od 10.00 do 16.30 .
  3. Pozostałe koszty obozu można wpłacić do
    – II rata do 20.04.2015 – 500 zł
    – III rata do 10.06.2015 – 500 zł
    Można też wpłacić od razu całość.
    Nr konta: 67 85910007 0300 0296 3477 0002
    Hufiec Tarnów im. Gen. Józefa Bema, ul. Konarskiego 17
    Z dopiskiem: Szklana Huta2015Faktury będą wystawiane na osoby dokonujące wpłat /właścicieli konta/
    Kartę uczestnika można oddać do hufca na spotkaniu przedobozowym a termin wkrótce zostanie podany.
  4. Rodzice i uczestnicy powinni zapoznać się z regulaminem obozu i wyposażeniem uczestnika.
    W razie jakiś pytań można pisać na adres komendantki obozu:   m.tomasiewicz@autograf.pl

Kadra obozu:   Komendantka  hm  Marta  Tomasiewicz

• hm. Katarzyna Mróz
  • phm. W. Tomasz Tomasiewicz
  • pwd. Małgorzata Charchut

Pełna lista kadry zostanie podana w późniejszym terminie.

REGULAMIN OBOZU

WYPOSAŻENIE UCZESTNIKA OBOZU:

• legitymacja szkolna (ważna na rok 2015),

• kompletny mundur harcerski,

• śpiwór, prześcieradło, jasiek (mała poduszka),

• kurtka przeciwdeszczowa lub sztormiak, gumiaki,

• latarka,

• przybory toaletowe (mydło, szampon, szczoteczka do zębów, pasta, proszek do prania),

• ręczniki (kąpielowy i mały),

• strój kąpielowy,

• obuwie sportowe, klapki, sandały,

• ubranie:

– skarpety (kilka par),
– bielizna osobista,
– podkoszulki,
– sweter, bluza,
– dres

• Krem do opalania

• Środek przeciwko komarom

• Czapka, kapelusz, chusteczka na plaże

• Przybory do pisania, zeszyt w kratkę

• Przybory do szycia nożyczki

• Garść gwoździ małych i dużych

• Sznurek

UCZESTNIK OBOZU BIERZE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ NASTĘPUJĄCE PRZEDMIOTY: BIŻUTERIA, APARAT FOTOGRAFICZNY, SPRZĘT GRAJĄCY, TELEFON KOMÓRKOWY I INNE DROGIE PRZEDMIOTY.