Zlot Gdańska 2018 – zgłoszenia

W związku z Zlotem ZHP w Gdańsku organizowany jest wyjazd.
Drużyna zlotowa (Hufiec)- 4 zastępy 10 osobowe w tym 4 zastępowych ( pełnoletnich ze stopniem instruktorskim lub kursem wychowawców kolonijnych) jeden z zastępowych pełni funkcje drużynowego drużyny zlotowej.
Zastępy w jednej drużynie nie musza być z tego samego pionu- drużyna, może składać się z zastępu zuchowego, harcerskiego, starszoharcerskiego, wędrowniczego.

Zgłoszenia należy dokonywać całym zastępem (jeden pion metodyczny) do 23 października.
Po tym terminie zostaniecie poproszeni o uzupełnienie danych uczestników potrzebnych do wysłania głównego zgłoszenia do Gniazda Krakowskiego.

W kwocie zlotu 950zl znajduje się:
Wyprawka drużyny złotowej:
– zadaszenie chroniące przed słońcem i deszczem
– komplet składanych stołów i ławek
– tamboret/kuchenkę gazową z wężem i reduktorem
– atestowane pojemniki na wodę do celów spożywczych
– produkty spożywcze do samodzielnego przygotowania posiłków wg. przepisu
– komplet garnków i naczyń potrzebnych do przygotowania posiłków zgodnie z jadłospisem
– gaz płynny w butlach potrzebny do przygotowania posiłków
Wyprawka uczestnika zlotu:
– koszulka zlotowa
– plakietka zlotowa
– chusta zlotowa
– identyfikator uczestnika zlotu na smyczy
– informator uczestnika zlotu- w formacie aplikacji na telefon kom
Dodatkowo w wymienionej kwocie chorągiew zapewnia transport pociągiem w obie strony, zakwaterowanie w namiotach typu iglo 3 i 4- osobowych które po zlocie pozostają na wyposażeniu zastępu.

Koordynatorem z naszego hufca jest phm. Sebastian Wąs
W razie pytań proszę o kontakt pod nr telefonu: 507612285 lub e-mail: sebastian.was@zhp.net.pl