Gromady Zuchowe

Najmłodsza grupa metodyczna w organizacji harcerskiej. Zuchy to dzieci w wieku 6-9 lat.
Drużynowa: Oliwia Lipińska
Opiekun: hm. Leszek Ignasik
Email: oliwia.lipinska@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej, ul. Reymonta 30, 33-100 Tarnów.
Drużynowa: pwd. Patrycja Krzemińska
Email: patrycja.krzeminska@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskiech, ul. M. Dąbrowskiej 6, 33-100 Tarnów
Drużynowa: phm. Lucyna Szepielak
Email: lucyna.szepielak@zhp.net.pl
Lokalizacja: Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków, ul. Zbylitowska 7, 33-101 Tarnów.
Drużynowa: pwd. Małgorzata Charchut
Email: malgorzata.charchut@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskiech, ul. M. Dąbrowskiej 6, 33-100 Tarnów.
Drużynowy: pwd. Michał Gólski
Email: michal.golski@zhp.net.pl
Drużynowa: Ewa Korus
Email: ewa.korus@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Jagiełły 18,33-240 Żabno.
Drużynowa: pwd. Maria Strejczek
Email: maria.strejczek@zhp.net.pl
Drużynowa: pwd. Anna Sitarz
Email: anna.sitarz@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Stefana Jaracza, ul. Krzyska 118, 33-101 Tarnów
Drużynowa: Agnieszka Bandyk
Email: agnieszka.bandyk@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa w Łowczowie, Łowczów 96, 33-170 Tuchów.
Drużynowa: pwd. Kinga Martuś
Email: kinga.martus@zhp.net.pl
Lokalizacja: Zespole Szkół Publicznych w Tarnowcu.