Harcerska Wyprawa do Żółkwi i Lwowa [Ukraina]

WYPRAWA Z POWODU ZBYT MALEJ LICZBY ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁA ODWOŁANA

Już po raz kolejny planowana jest Harcerska Wyprawa do Żółkwi i Lwowa. Tym razem wyprawa twa 19 – 20 maja br.

W planach wyprawy jest min.

  • oddanie hołdu pierwszemu naczelnikowi Komendy Skautowej we Lwowie od 1911 r.; zwiedzanie Żółkwi,
  • oddanie hołdu Żołnierzom 16 Pułku Piechoty z tarnowskiej ziemi [Dawidów],

  • zwiedzanie Cmentarza Orląt Lwowskich; zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego,

  • zwiedzanie Lwowa w tym wyjście na górę zamkową.

Regulamin

Co zabieramy?

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Uwaga! Zbieramy dane osobowe by zrealizować Wyprawę. Twoje dane w tym adres zamieszkania i PESEL posłużą do zawarcia umowy ubezpieczenia NNW na pobyt za granicą (w tym za granicą Unii Europejskiej). Dane będą przetwarzane przez członków Komendy Hufca oraz Komendanta Wyprawy phm. Marka Popiela i dh hm. Leszka Ignasika. Po zakończeniu Wyprawy dane zostaną usunięte z systemu formularzy i każdej wersji papierowej, która powstała na jego podstawie.

[ninja_forms id=72]

Close Menu