Obóz w Szklanej Hucie 2019

Miejsce: Baza harcerska Hufca Lębork „Róża Wiatrów” w Szklanej Hucie nad morzem – tylko 50 miejsc .
Warunki socjalne podczas : Uczestnicy zakwaterowani są w nowych namiotach po 5 – 6 osób, kanadyjki, materace, koce. Namioty wyposażone w podesty drewniane. W każdym namiocie jest regał. Toalety typu TOI, stała umywalnia polowa z dostępem do ciepłej i zimnej wody, prysznice i toalety w budynku gospodarczym osobno męska i damska. Kuchnia w budynku z pełną obsługą kucharską, stołówka – wiata , w razie niepogody ściany zasuwane. 4 posiłki . Lekarz, pielęgniarka, ratownik w bazie. Teren obozu : las sosnowy , bliskość morza tworzą mikroklimat posiadający walory zdrowotne.
Termin: 27.06 – 13.07.2019 W programie między innymi całodniowe wycieczki autokarowe.
Szczegóły programu będą podane na spotkaniu uczestników.
Koszt: – ok. 1250zł
Zasady zgłoszenia: W pierwszej kolejności na obóz są przyjmowani harcerze II Szczepu „Orlęta” do 10.04.2019, po tym terminie w miarę wolnych miejsc harcerze z hufca , ewentualny udział wg kolejności zgłoszeń (zgłoszeni tworzą listę rezerwową ).
1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy i równocześnie wpłacić na konto pierwszą ratę rezerwującą miejsce – 300zł – dopiskiem Szklana Huta Ze względu na ponoszone koszty : rezerwacja pociągu, ubezpieczenie, rezerwacja miejsc w bazie harcerskiej kwota ta w razie rezygnacji nie będzie zwracana. Po zgłoszeniu się należy dokonać wpłaty wciągu 3 dni. Przy wypełnianiu formularzu rodzic podaje swojego maila lub telefon.
2. Kartę kwalifikacyjną i regulamin obozu należy wydrukować wypełnić i dostarczyć do Komendy Hufca ZHP Tarnów ul. Konarskiego 17 w czwartki między godziną 16.30 – 17.30. Lub do Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnowie ul. M. Dąbrowskiej 6.
Karty najpóźniej do 5.06.2019. Proszę o dokładne uzupełnienie karty i złożeniu w stosownych miejscach podpisów.
3. II rata do 10.05.2019 – 500 zł III rata do 5.06.2019 – 450 zł
Można też wpłacić od razu całość.

Nr konta: 68 1750 0012 0000 0000 3670 0769
Hufiec Tarnów im. Gen. Józefa Bema,
ul. Konarskiego 17 Z dopiskiem: Szklana Huta2019
– Faktury będą wystawiane na osoby dokonujące wpłat /właścicieli konta/ przy wpłacie proszę zaznaczyć czy będzie potrzebna faktura. Proszę również dopisać imię i nazwisko uczestnika obozu.

4. Rodzice i uczestnicy powinni zapoznać się z regulaminem obozu i wyposażeniem uczestnika.
W razie pytań można pisać na adres komendantki obozu: m.tomasiewicz@autograf.pl Komendantka – hm Marta Tomasiewicz
Opiekę nad dziećmi sprawować będą instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego ( kadra II Szczepu Harcerskiego „Orlęta”) i osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje , zgodne z obowiązującymi przepisami ZHP i MEN.

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku

Regulamin obozu