Przewodnicząca

hm. Marta Tomasiewicz

Wiceprzewodnicząca

hm. Janina Dworzak

Członek

phm. Grzegorz Drwal

Członek

hm. Katarzyna Mróz 

Członek

phm. Sebastian Wąs

Członek

phm. Paweł Kozioł

Komisja Stopni
Instruktorskich

5 styczeń 2022
2 luty 2022
2 marzec 2022
6 kwiecień 2022
4 maj 2022
1 czerwiec 2022
7 wrzesień 2022
5 październik 2022
2 listopad 2022
7 grudzień 2022

Lp. Stop. imię i nazwisko Opiekun na stopnie
1 hm. Maksym Pękosz pwd | phm | hm
2 hm. Katarzyna Mróz pwd | phm | hm
3 hm. Jerzy Gacoń hm
4 hm. Janina Dworzak pwd | phm | hm
5 phm. Paweł Kozioł pwd
6 phm. Sebastian Wąs pwd
7 phm. Elżbieta Drwal pwd
8 phm. Grzegorz Drwal pwd
9 phm. Ewelina Kapusta pwd
10 phm. Anna Sitarz pwd
11 phm. Renata Kawula pwd
12 hm. Leszek Ignasik pwd | phm | hm
13 hm. Marta Tomasiewicz pwd | phm | hm
14 hm. Cezary Przęczek pwd | phm | hm
15 phm. Marek Popiel pwd
16 phm. Maria Wróblewska pwd
Close Menu