Drużyny Harcerskie

Grupa ta przeznaczona jest dla dzieci w wieku 10-13 lat. Po ukończeniu 13 lat powinno nastąpić przejście do następnej grupy.
Drużynowa: phm. Renata Kawula
Email: renata.kawula@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego, ul. Jagiełły 18, 33-240 Żabno.
Drużynowa: Beata Wojtanowska
Email: beata.wojtanowska@zhp.net.pl
Lokalizacja: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oddziału Regina II Armii Krajowej w Bistuszowej.
Drużynowy: pwd. Kacper Moździerz
Email: kacper.mozdzierz@zhp.net.pl
Www: 11tdh.tarnow.zhp.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskiech, ul. M. Dąbrowskiej 6, 33-100 Tarnów.
Drużynowa: Anna Smolińska-Baranowska
Email:
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa w Łowczowie, Łowczów 96, 33-170 Tuchów.
Drużynowa: Magdalena Robak
Opiekun: hm. Leszek Ignasik
Email: magdalena.robak@zhp.net.pl
Www: 19tdsh.tarnow.zhp.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej, ul. Reymonta 30, 33-100 Tarnów.
Drużynowa: Monika Noga
Email: monika.noga@zhp.net.pl
Lokalizacja: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ilkowicach.
Drużynowa: Monika Baszczowska
Email: monika.baszczowska@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa w Pleśnej.
Drużynowa: Nikola Świątek
Email: nikola.swiatek@zhp.net.pl
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskiech, ul. M. Dąbrowskiej 6, 33-100 Tarnów.
Drużynowa: Anna Klich
Email: anna.klich@zhp.net.pl
Lokalizacja: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej.
Drużynowa: pwd. Maria Wróblewska
Email: maria.wroblewska@zhp.net.pl
Lokalizacja: Zespół Szkół Publicznych w Tarnowcu, ul. Tarnowska 60, 33-112 Tarnowiec.
Close Menu